
Знищувач документів HSM shredstar Autofeed X300 (4x12) (6060162) (b739557)
39 764 ₴
- Готово до відправки
- Код: 739557
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Знищувач документів офісної серії с автоподаванням. Перехресна різка, 4-й рівень секретності, розмір фрагментів 4х12 мм. Знищує у режимі автоподаванні до 300 аркушів паперу (80 г/м2). Знищує одночасно до 14 аркушів паперу (70 г/м2). Приймає документи, скріплені скобами або скріпками. Можливість знищення пластикових карт. Автоматичний старт/стоп, автоматичний реверс. Об'єм кошика для відходів 30 л. Низький рівень шуму. Термозахист двигуна від перегріву. ТМ HSM - преміум-клас, системи знищення та утилізації документів, дисків, пластикових карт та інших носіїв інформації! Зроблено в Німеччині!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HSM |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип порізки | Перехресна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 15.3 кг |
| Додаткові характеристики | автостоп у разі переповнення кошика , індикатор переповненого кошика , корпус на колесах, блокування роботи за відкритого кошика |
| Категорія | для офісу |
| Потужність (А4/80г) | 12 |
| Потужність, листів А4 | 14 |
| Об'єм кошика | 30 л |
| Особливості | автоподавання, Оглядове вікно, Реверс |
| Робоча ширина (мм) | 224 |
| Робочий цикл "вмик"/"вимк", хв | 60/20 |
| Розмір | 563 х 405 х 350 мм |
| Розмір шматочків (мм) | 4 х 12 мм |
| Швидкість, м/хв | 3,9 |
| Стан | Нове |
| Тип різання | перекресний |
| Знищення | папір, скоб , скріпок , пластикових карток |
| Рівень секретності | 4 DIN |
| Рівень шуму (дБ) | 52 дБ |
| Формат | А4+ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39 764 ₴





