
Багатофункціональний пристрій Epson EcoTank L4360 WiFi (C11CL41411) (z739042)
16 705 ₴
16 671 ₴
- Готово до відправки
- Код: 739042
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Epson |
| Країна виробник | Тайвань |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтерфейси | Wi-Fi, USB |
| Стан | Новий |
| Тип сканеру | Планшетний |
| Рівень шуму | 49 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.2 кг |
| Висота | 187 мм |
| Глибина | 347 мм |
| Ширина | 375 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість вихідного лотка | 30 аркушів |
| Місткість лотків для подавання | 100 аркушів |
| Час виходу першої копії | 9 сек |
| Час виходу першої сторінки | 9 сек |
| Вбудоване СНПЧ | Да |
| Кількість лотків для подавання | 1 |
| Максимальна швидкість монохромного копіювання | 33 стр/хв |
| Максимальна швидкість кольорового копіювання | 20 стор./хв |
| Максимальна кількість копій | 99 шт. |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 4800 х 1200 |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Масштабування | 25 - 400 % |
| Месячний обсяг друку | 1000 стор |
| Модуль автоматичного двостороннього друку | Да |
| Призначення | Для дому |
| Оптична роздільна здатність сканера | 1200 х 2400 |
| Щільність паперу | 64 - 300 г/м2 |
| Підтримувані ОС | Windows 10 , Windows 7 , Windows 8 , Windows 8.1, Windows 11 |
| Підтримка технологій прямого друку | Email Print , Epson Connect, Google Cloud Print , Mopria (Android) , Wi-Fi Direct , Apple AirPrint |
| Розмір скануваної зони | 210 x 297 мм |
| Роздільна здатність під час копіювання, dpi | 600 x 600 |
| Розрядність сканування з відтінками сірого | 16/8 бітів |
| Розрядність кольорового сканування | 48/24 бітів |
| Швидкість монохромного друку | 33 стр/хв |
| Швидкість кольорового друку | 20 стор./хв |
| Сумісний оригінальний картридж | C13T03Y200 , C13T03Y300, C13T03Y400 , C13T03Y100 |
| Технологія друку | струменеві |
| Тип БФП | струменевий |
| Тип друку | кольоровий |
| Фотодрук | Да |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 671 ₴




