
Багатофункціональний пристрій Brother DCP-L1630W (DCPL1630WYJ1) (b735546)
10 486 ₴
- Готово до відправки
- Код: 735546
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компактний багатофункціональний пристрій DCP-L1630W, розроблений для невеликих приміщень, ідеально підходить для дому та невеликих офісів. Він оснащений гнучкими можливостями підключення для простого налаштування та використання. Налаштуйте та використовуйте пристрій за допомогою програми Brother Mobile Connect і низки гнучких варіантів підключення, включаючи Wi-Fi 5 ГГц, Fast Ethernet і USB.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Brother |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Інтерфейси | Ethernet, USB |
| Стан | Новий |
| Тип сканеру | Планшетний |
| Рівень шуму | 57 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 27 кг |
| Висота | 491 мм |
| Глибина | 475 мм |
| Ширина | 478 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість вихідного лотка | 150 аркушів |
| Місткість лотків для подавання | 250 аркушів |
| Час виходу першої копії | 6.4 сек |
| Час виходу першої сторінки | 6.2 сек |
| Кількість лотків для подавання | 1 |
| Максимальна швидкість монохромного копіювання | 40 стор./хв |
| Максимальна швидкість кольорового копіювання | 40 стор./хв |
| Максимальна кількість копій | 999 шт. |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 1200 х 1200 |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Масштабування | 25 - 400 % |
| Модуль автоматичного двостороннього друку | Да |
| Призначення | для малого офісу |
| Обсяг пам'яті факсу | 100 номерів |
| Оперативна пам'ять | 2Гб |
| Оптична роздільна здатність сканера | 600 х 600 |
| Параметри дисплея | 7" |
| Щільність паперу | 60 - 120 г/м2 |
| Підтримувані ОС | Fedora , Linux Ubuntu, Windows , Windows 10 , Windows 11 , Windows Server 2016 , Windows Server 2019 , Windows Server 2022 , Mac OS |
| Підтримувані формати паперу (основний лоток) | A5 , A6 , B5, C5 , Legal , Letter , A4 |
| Розмір скануваної зони | 329 x 483 мм |
| Роздільна здатність під час копіювання, dpi | 600 x 600 |
| Роздільна здатність факсу, dpi | 300 х 300 |
| Розрядність сканування з відтінками сірого | 24 бит |
| Розрядність кольорового сканування | 16/8 бітів |
| Сенсорний дисплей | Да |
| Швидкість модему | 33.6 Кбіт/с |
| Швидкість монохромного друку | 40 стор./хв |
| Швидкість кольорового друку | 40 стор./хв |
| Сумісний оригінальний картридж | 006R04678 , 006R04679 , 006R04680 , 006R04685 , 006R04686 , 006R04687 , 006R04688, 006R04677 |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип БФП | лазерний |
| Тип дисплея | Кольоровий |
| Тип друку | кольоровий |
| Тип факса | чорно-білий |
| Колір | Сірий, Білий |
| Частота процесора | 1200 МГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 486 ₴



