
Багатофункціональний пристрій Canon PIXMA G3430 WiFi (5989C009) (k718546)
8 084 ₴
- Готово до відправки
- Код: 718546
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Значно скоротіть витрати на домашній друк за допомогою цього швидкого і простого у використанні принтера «3-в-1» з багаторазовими чорнильницями та підтримкою Wi-Fi.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Країна виробник | Тайвань |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтерфейси | Wi-Fi, USB |
| Стан | Новий |
| Тип сканеру | Планшетний |
| Рівень шуму | 49 дБ |
| Тип пристрою | Принтер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
| Висота | 177 мм |
| Глибина | 337 мм |
| Ширина | 416 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість вихідного лотка | 50 листов |
| Місткість лотків для подавання | 100 аркушів |
| Вбудоване СНПЧ | Да |
| Кількість лотків для подавання | 1 |
| Максимальна швидкість монохромного копіювання | 23 стор./хв |
| Максимальна швидкість кольорового копіювання | 23 стор./хв |
| Максимальна кількість копій | 99 шт. |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 4800 х 1200 |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Масштабування | 25 - 400 % |
| Призначення | Для дому |
| Оптична роздільна здатність сканера | 600 х 1200 |
| Щільність паперу | 64 - 265 г/м2 |
| Підтримувані ОС | Chrome OS , Windows, Mac OS |
| Підтримувані формати паперу (основний лоток) | A5 , A6 , B5 , C5 , Executive, Letter , A4 |
| Розмір скануваної зони | 329 x 483 мм |
| Роздільна здатність під час копіювання, dpi | 600 х 1200 |
| Розрядність сканування з відтінками сірого | 24 бит |
| Розрядність кольорового сканування | 16/8 бітів |
| Швидкість монохромного друку | 11 стор./хв |
| Швидкість кольорового друку | 6 стор./хв |
| Сумісний оригінальний картридж | GI-41S |
| Технологія друку | струменеві |
| Тип БФП | струменевий |
| Тип друку | кольоровий |
| Фотодрук | Да |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 084 ₴






