
Цифровий фотоапарат Fujifilm X-Half X-HF1 Black (16940276) (m689691)
35 226 ₴
- Готово до відправки
- Код: 689691
Фотоапарат FUJIFILM X-HF1 Charcoal
Знайдіть час для фотографування з X half - фотоапаратом, створеним для творчості. Вертикальний формат за замовчуванням, зображення 2-в-1 та легендарна передача кольору від Fujifilm у компактному корпусі - X half поєднує в собі класичний досвід створення зображень та новий спосіб поділитися своїм баченням.
Окрім унікальних режимів імітації плівки Fujifilm, X half додає нові творчі можливості завдяки фільтрам, натхненним кінематографом. Ще ніколи не було так легко залишити свій слід у кожному кадрі.
Два формати, один фотоапарат
X half має два унікальні формати для фотографій та відео. Використовуйте вертикальний формат за замовчуванням або опцію 2-в-1 для комбінування зображень.
Легкість роботи
Ми щодня використовуємо смартфони для створення вертикальних зображень, тому X half робить те саме. Творчий процес відчувається легко і невимушено.
2-в-1
Функція 2-в-1 поєднує в собі два вертикальні кадри, надаючи вам нові способи розповідати свої історії. Розкрийте свій творчий потенціал, обравши два нерухомих зображення, відео та нерухоме зображення або два відео. Просто потягніть важіль перемикання кадрів або скористайтеся спеціальним додатком X half.
Автентичний і водночас простий дизайн X half бездоганно доповнює будь-який стиль, легко вписуючись у ваше життя. Зробіть його частиною своїх повсякденних моментів.
Класичний дизайн
X half поєднує в собі класичний стиль, характерний для серії X, і легкість у використанні, щоб забезпечити справді автентичний досвід створення зображень.
Вертикальний видошукач і задній дисплей
Оптимізований для вертикальної зйомки видошукач і задній дисплей X half дозволяють зосередитися на головному - безперервній творчості. Досить перевіряти деталі на кожному зображенні, зосередьтеся на фіксації важливих моментів.
Надлегкий
Компактний розмір X half полегшує зйомку природних, невимушених моментів життя.
Насолоджуйтесь плівковою фотографією
X half приносить радість плівкової фотографії в цифровий світ. Від тактильної дії важеля керування кадром до ледь помітного допоміжного дисплея, що повторює вигляд плівкового вікна, кожна деталь викликає ностальгію за аналоговою епохою.
Ваш незамінний супутник
Продовжуйте отримувати задоволення від фотографування, передаючи зображення з фотоапарата на смартфон, а потім використовуйте спеціальний додаток X half, щоб розкрити нові творчі можливості.
Розкрийте свій творчий потенціал
Лише кілька дотиків перетворять вертикальні зображення на шедеври 2-в-1. Вибирайте улюблені кадри, міняйте їх місцями, налаштовуйте колір та розмір розділювальної лінії - ви можете керувати кожною деталлю.
Галерея та альбом
Додаток X half - це ваша персональна галерея, яку ви можете оформити так, як вам подобається. Виберіть один з двох кольорів фону та один з шести стилів рамок, щоб показати ваші зображення в найкращому вигляді.
Виразний вигляд
Вперше в серії X модель X half оснащена 1 дюймовим сенсором. Фокусна відстань забезпечує зображення високої роздільної здатності з виразним виглядом.
Швидкий та інтуїтивно зрозумілий
Автофокусування в X half швидке, чутливе та бездоганне. Віддаєте перевагу ручному керуванню? Кільце фокусування дозволяє точно налаштувати зображення. Функції розпізнавання обличчя та очей також допомагають забезпечити ідеальну різкість на кожному портреті.
Створіть власну історію
X half дозволяє експериментувати з кольорами, текстурами та настроями - висловлюйте своє бачення, створюйте власну історію.
Вертикальний формат
Стиль композиції, що стане новим стандартом.
Імітація плівки
Розширте свої творчі можливості, обравши імітацію плівки, що відповідає вашому баченню. Кожен варіант має власну унікальну палітру кольорів, натхненну аналоговою плівкою.
Фільтри, натхненні аналоговою плівкою
Джерела світла, прострочена плівка, подвійна експозиція та інші фільтри, натхненні аналоговою плівкою, пропонують свіжий погляд на вінтажну естетику. Знайдіть той стиль, який найбільше вам подобається.
Ефект зернистості
Ефект зернистості додає до ваших зображень зернистість, подібну до плівки, і робить вашу повсякденну фотозйомку ще більш креативною.
Порт USB-C
Незважаючи на компактний корпус, X half має порт USB-C для безперебійної передачі даних і легкого заряджання.
Вбудоване освітлення
Освітлюйте сцени за допомогою вбудованого світлодіода X half, який додасть вашій роботі додатковий відтінок яскравості.
Відео
Створюйте більше, ніж просто фотографії. Ви можете записувати відео з тим же характерним естетичним і творчим підходом.
Акумулятор
X half постачається з літій-іонним акумулятором, якого вистачає на 880 кадрів на одному заряді.
Мітка дати
Мітка дати доступна як для фотографій, так і для відео. Легко увімкніть/вимкніть її в налаштуваннях.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fujifilm |
| Країна виробник | Китай |
| Витримка | 1/4000 - 30 с |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип фотоапарату | Компактний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 240 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоспуск | 2 с, 10 с |
| Бездротовий зв'язок | Wi-Fi, Bluetooth |
| Брекетинг автоекспозиції | 3 кадри +/- 2 EV| 3 кадри +/- 1 EV |
| Брекетинг балансу білого | +/- 3 рівні з кроком у повний ступінь |
| Провідне число | 8 (ISO100) |
| Відео зі звуком | Да |
| Можливість під'єднання зовнішнього спалаху | Да |
| Спалах | вбудований |
| Вбудована пам'ять | Немає |
| Вибір точки автофокусування | Обличчя + стеження , Ручний , Ручний вибір: автофокусування за однією точкою (можливість вибору 61, 15, 9 точок або тільки точок хрестового типу), Авто |
| Діапазон роботи експозаміру | EV-2 - EV17 |
| Ємність акумулятора | 1260 mAh |
| Інтерфейси | багатофункціональний роз'єм | USB Type-C |
| Компенсація експозиції | +/– 3.0 EV (шаг EV 1/3) |
| Комплектація фотоапарата | Адаптер для навушників, Акумулятор, Документація, Кришка черевика, Кришка об'єктива, Металевий кріплення ременя, Ремінець, Фотоапарат |
| Конструкція | 8 елементів у 6 групах |
| Корекція діоптрій | от -4.0 до +2.0 |
| Лінійка | FUJIFILM X |
| Макс. роздільна здатність запису відео | 3840x2160 |
| Максимальна діафрагма | f/2.8 |
| Максимальна відстань фокусування | ∞ |
| Максимальна фокусна відстань | 10,8 мм (еквівалент приблизно 32 мм у форматі 35 мм) |
| Максимальний розмір знімка | 3648 × 4864|7296 х 4864 |
| Максимальний розмір файлу | 4 ГБ |
| Мінімальна відстань фокусування | 10 см |
| Мінімальна фокусна відстань | 10,8 мм (еквівалент приблизно 32 мм у форматі 35 мм) |
| Настроювання яскравості | 5 рівнів |
| Налаштування балансу білого | авто , лампа розжарювання , хмарність , встановлення колірної температури в градусах, флуоресцентне світло , ручний |
| Загальна кількість пікселів | 20.9 Mрх |
| Об'єктиви в комплекті | FUJINON 10.8mm F2.8 |
| Особливості | Сенсорний дисплей |
| Відтворення обраної точки автофокусування | рамка в видоискателе |
| Покадрове знімання | Да |
| Поле зору | 90 % (100 %) |
| Процесор оброблення зображення | X‑Half |
| Робочий діапазон автофокусування | EV-2- EV15 |
| Розмір РК-екрану | дисплей 2.4" |
| Розмір матриці | 1″ |
| Режим енергозбереження | Вимикання дисплея (через 15 с, 30 с або 1, 3, 5, 10, 30 хв) Автовимкнення (30 с або 1, 3, 5, 10 хв, вимик.), Екорежим |
| Режими автофокусування | AF-C (безперервне автофокусування), AF-S (автофокусування для одного знімка) , ручна , розпізнавання обличчя |
| Режими вимірювання експозиції | точечный , центрований, матричний |
| Режими роботи | вимкнена, повільна синхронізація, примусова, авто |
| Режими знімання | серійне знімання, S (покадровий) |
| Ресурс акумуляторної батареї | 350 кадрів| 300 кадрів |
| Ручне фокусування | Да |
| Сенсорний екран | Да |
| Серійне знімання | Да |
| Система/крапки фокусування | 91 зона |
| Співвідношення сторін | 4:3 |
| Тип автофокусу | контрастна система af |
| Тип видошукача | оптичний |
| Тип затвора | комбінований електронно-механічний закрив |
| Тип карт пам'яті | SDHC , SDXC, SD |
| Тип матриці | BSI-CMOS |
| Тип фотокамер | Компактні |
| Тип колірного фільтра | основні кольори |
| Фізичні розміри (д/в/г) | 112 х 67 х 42 мм |
| Фіксація автофокусування | фіксується під час натискання кнопки спуску затвора наполовину або кнопки AF ON у режимі покадрового автофокусування |
| Фіксація автоекспозиції | кнопкою AE-L, автоматичний режим |
| Формат записування знімків | RAW , RAW + JPEG, JPEG |
| Функції перегляду | базові параметри камери , увальника , графічна інформація, група знімків , пошук зображень , показ слайдів , збільшення зображення |
| Колір | Чорний |
| Число ефективних пікселів | 17.74 Mpx |
| Штативне гніздо | Стандартне |
| Еквівалентна чутливість ISO | 200 - 12800 |
- Ціна: 35 226 ₴









