
Різак Novus VANTAGE 40001 310мм (4010320) (n687339)
606 ₴
- Готово до відправки
- Код: 687339
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Різак для творчості, офісу, школи або дому. Оснащений відкидною напрямною лінійкою з кутовою (45°, 60°, 75°, 90°) та сантиметровою шкалою - для зручного позиціонування аркушів і точного різання під заданим кутом. Ручний притиск утримує папір під час роботи. Лезо забезпечує акуратний та чіткий зріз без пошкоджень країв. Вигідне поєднання функціональності та доступної ціни. TM Dahle / Novus (Німеччина) - преміум-клас, різальне обладнання, техніка для офісу та офісні аксесуари.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Novus |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.3 кг |
| Висота стопи | 0.8 мм |
| Затискач блока | ручний |
| Максимальний формат | 310 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 606 ₴








