
Зарядний пристрій для фото PowerPlant Canon NB-7L (CH980048) (c683548)
399 ₴
379 ₴
- Готово до відправки
- Код: 683548
Зарядний пристрій PowerPlant Canon NB-7L — "Інтелектуальний" зарядний пристрій для Li-ion акумуляторів, що дає змогу заряджати акумулятор швидко й безпечно. Зарядний пристрій повністю сумісний з оригінальним. З особливостей зарядного пристрою можна зазначити компактний і оригінальний дизайн і універсальність, підходить для більшості акумуляторів до фото та відеотехніки. Індикатор під'єднання до мережі й індикатор заряду показують статус заряду акумулятора, і захищає його від "перезаряджання" й перепаду напруги в мережі. Працює від мережі 220 В або від постійної напруги 12 В.
Вихідна напруга та струм: 8.4 В, 600 мА
Зарядний пристрій можна використовувати замість: Canon CB-2LZ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга | 8.4 В |
| Вихідна напруга | 8.4V |
| Вихідний струм | 600mA |
| Сумісність з АКБ | Canon |
- Ціна: 379 ₴



