
Зарядний пристрій для фото PowerPlant Canon LP-E12 (DV00DV2311) (v683544)
399 ₴
379 ₴
- Готово до відправки
- Код: 683544
PowerPlant Canon LP-E12 — "інтелектуальний "зарядний пристрій для Li-ion акумуляторів, що дає змогу заряджати акумулятор швидко і безпечно.
Зарядний пристрій повністю сумісний з оригінальним. З особливостей зарядного пристрою можна наголосити на компактному й оригінальному дизайні й універсальності, годиться для більшості акумуляторів до фото та відеотехніки.
Індикатор під'єднання до мережі й індикатор заряджання показують статус заряду акумулятора та захищає його від "надлишкового заряджання" й перепаду напруги в мережі. Працює від мережі 220 В або від постійної напруги 12 В.
Характеристики:
- Зарядний пристрій
- Вихідна напруга та струм: 4.2 В, 600 мА
Комплект постачання:
- Зарядний пристрій
- Мережевий кабель
- Адаптер для автомобільного прикурювача 12 В
- Фірмова упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга | 12В/220В |
| Вихідна напруга | 4,2 В |
| Вихідний струм | 600mA |
| Сумісність з АКБ | Canon LP-E12 |
- Ціна: 379 ₴



