-7%

Зарядний пристрій для фото PowerPlant Canon LP-E8 Slim (DVOODV2255) (w683542)
499 ₴
466 ₴
- Готово до відправки
- Код: 683542
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мережевий зарядний пристрій PowerPlant Slim — інтелектуальний зарядний пристрій для Li-ion акумуляторів, що дає змогу заряджати акумулятор швидко і безпечно. Зарядний пристрій повністю сумісний з оригінальним.
З особливостей зарядного пристрою можна виокремити компактний, оригінальний дизайн і універсальність. Індикатор під'єднання до мережі й індикатор заряджання показують статус заряду акумулятора та захищає його від "надлишкового заряджання" й перепаду напруги в мережі. Працює від мережі 220 В.
Вихідна напруга та струм: 4.25 В, 550 мА
Можна використовувати замість: Canon LC-E8, LC-E8C, LC-E8E
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга | 220 В |
| Вихідна напруга | 4.25 В |
| Вихідний струм | 550mA |
| Сумісність з АКБ | Canon |
Інформація для замовлення
- Ціна: 466 ₴



