
Камера миттєвого друку Kodak Mini Shot 2 Era Black (MS200) (h679529)
7 182 ₴
- Готово до відправки
- Код: 679529
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Миттєва фотокамера + фотопринтер: Kodak Mini Shot 2 ERA - це універсальна миттєва фотокамера та фотопринтер. Миттєво друкуйте та скасовуйте фотографії. Підключайтеся та друкуйте безпосередньо з галереї мобільного пристрою через Bluetooth, сумісний з пристроями Apple iPhone, iPad та Android.
Найнижча вартість фотографій: Попрощайтеся з дорогими фотографіями!
Принтер Kodak Mini Shot 2 ERA робить друк легким, пропонуючи фотографії за ціною вдвічі нижчою, якщо купувати його в комплекті з картриджами. Друкуйте більше, заощаджуйте більше з цією фотокамерою та принтером у ретро-стилі.
Найнижча вартість фотографій: Попрощайтеся з дорогими фотографіями!
Принтер Kodak Mini Shot 2 ERA робить друк легким, пропонуючи фотографії за ціною вдвічі нижчою, якщо купувати його в комплекті з картриджами. Друкуйте більше, заощаджуйте більше з цією фотокамерою та принтером у ретро-стилі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kodak |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 290 г |
| Висота | 80 мм |
| Ширина | 132 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Папір | Фотопапір Zink® на клейкій основі |
| Вбудований спалах | автоматична |
| Глибина | 40 мм |
| Дальність роботи спалаху | 1 - 3 м |
| Особливості | миттєвий друк, друк зі смартфона |
| Живлення | Акумулятор |
| Размер снимка | 84 х 56 мм |
| Розмір фотоплівки | 86 х 54 мм |
| Фокусна відстань | 25.4 мм |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 182 ₴




