
Багатофункціональний пристрій Canon PIXMA MG2541S (0727C067) (p667181)
3 199 ₴
3 149 ₴
- В наявності
- Код: 667181
Компактний багатофункціональний принтер, сканер і копір для щоденного використання вдома.
Ідеальний багатофункціональний пристрій для повсякденного друку, сканування й копіювання. Компактний принтер Canon PIXMA MG2541S забезпечує простий та якісний друк — від текстових документів до сімейних фотографій.
Простий друк, сканування та копіювання вдома
Ідеальний багатофункціональний домашній принтер, що дає змогу швидко друкувати, сканувати й копіювати документи відмінної якості. Зручний принтер Canon PIXMA MG2541S — це стильний настільний пристрій для домашнього використання з потужними функціями.
Недорогий пристрій, найвища якість друку
Принтер Canon PIXMA MG2541S вирізняється відмінним співвідношенням ціни та якості: документи й фотографії найвищої якості за невеликі гроші. Технологія картриджів FINE забезпечує глибину чорного та яскравість інших кольорів, а також надзвичайний рівень деталізації.
Можливість заощадити до 30 % від вартості друку сторінки
Використовуючи додаткові картриджі Canon XL великої місткості, можна заощадити до 30 % від вартості друку сторінки порівняно зі стандартними картриджами. Друкуйте більше сторінок без заміни картриджа — обслуговування пристрою Canon PIXMA MG2541S не вдарить по кишені.
Будьте творчими
Легко друкуйте фотографії за допомогою редактора Easy-PhotoPrint Editor, тоді як програма Creative Park відкриває безліч можливостей для творчості з набором дизайнерських шаблонів, за допомогою яких можна створювати листівки, календарі, листівки до дня народження та багато іншого.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Країна виробник | Тайвань |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтерфейси | USB |
| Стан | Новий |
| Тип сканеру | Планшетний |
| Рівень шуму | 53 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.3 кг |
| Висота | 163 мм |
| Глибина | 330 мм |
| Ширина | 445 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість вихідного лотка | 50 листов |
| Місткість лотків для подавання | 100 аркушів |
| Час виходу першої копії | 10 сек |
| Час виходу першої сторінки | 8 сек |
| Кількість лотків для подавання | 1 |
| Максимальна швидкість монохромного копіювання | 8 стор./хв |
| Максимальна швидкість кольорового копіювання | 4 стр/хв |
| Максимальна кількість копій | 20 шт. |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 4800 х 1200 |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Масштабування | 25 - 400 % |
| Призначення | для малого офісу |
| Оптична роздільна здатність сканера | 600 х 1200 |
| Параметри дисплея | 1.2" |
| Щільність паперу | фото до 275 г/м2 |
| Підтримувані ОС | Windows 10 , Windows 11 , Windows 7 , Windows 8 , Windows 8.1, Mac OS |
| Підтримувані формати паперу (основний лоток) | 10 x 15 см , 13 x 18 см , 20 x 25 см, B5 , Legal , Letter , A4 |
| Розмір скануваної зони | А4 (297 х 216 мм) |
| Роздільна здатність під час копіювання, dpi | 600 х 1200 |
| Розрядність сканування з відтінками сірого | 16/8 бітів |
| Розрядність кольорового сканування | 48/24 бітів |
| Швидкість монохромного друку | 8.8 стор./хв |
| Швидкість кольорового друку | 5 стор./хв |
| Сумісний оригінальний картридж | CL-446XL , PG-445 , PG-445XL, CL-446 |
| Технологія друку | струменеві |
| Тип БФП | струменевий |
| Тип дисплея | Монохромний |
| Тип друку | кольоровий |
| Фотодрук | Да |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 3 149 ₴

