
Цифровий фотоапарат Canon Powershot Golf (6254C002) (z658635)
22 182 ₴
- Готово до відправки
- Код: 658635
Фотоапарат CANON PowerShot Golf (6254C002)
Виведіть гру в гольф на новий рівень за допомогою цього кишенькового лазерного далекоміра. Він допоможе швидко й точно виміряти відстань до потрібних об’єктів, а його вбудована камера зі стабілізатором — записати кожен раунд гри.
Швидкі та точні показники
Canon PowerShot GOLF забезпечує швидке отримання точних показників. Високоточний лазер і функція фіксації флагштоку націлюються на найближчий об’єкт у разі виявлення кількох об’єктів.
Потужний та водночас компактний
Легкий далекомір Canon PowerShot GOLF розміром із долоню можна легко покласти в кишеню в перерві між зйомками. Крім того, він клас захисту IPX4, що дозволяє використовувати його під час дощу.
Стійкість і стабільність
Завдяки технології стабілізації зображення далекоміра Canon PowerShot GOLF ви зможете насолоджуватися чітким оглядом поля для гольфу, навіть тримаючи далекомір однією рукою.
Виберіть правильну ключку
Досліджуйте поле та обирайте ідеальну ключку для кожного удару за допомогою точних і надійних показників відстані, які надає далекомір Canon PowerShot GOLF. Сюди входить відстань, скоригована з урахуванням висоти місцевості, якщо використовується додатковий режим схилу.
Записуйте гру та вдосконалюйте навички
Легко робіть фотографії, записуйте відеоролики та знімайте поле під час гри. З камерою Canon PowerShot GOLF вести щоденник гри стало простіше, ніж будь-коли.
Неперевершена оптика
Насолоджуйтеся стабільним, чітким і детальним зображенням поля для гольфу завдяки високоякісній оптиці, яскравому електронному видошукачу та технології стабілізатора зображення.
Дотримуйтеся правил
Дотримуйтеся правил турніру та вимкніть режим схилу в меню. Блимаючий синій індикатор дасть іншим зрозуміти, що ви граєте чесно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Країна виробник | Китай |
| Витримка | 1/2000 - 1/2 с |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоспуск | 2 с, 10 с |
| Провідне число | 5 (ISO 100) |
| Вага | 400 |
| Спалах | вбудований |
| Вибір точки автофокусування | Авто |
| Діапазон роботи експозаміру | EV0 - EV18 |
| Захист від пилу | Да |
| Інтерфейси | USB Type-C |
| Компенсація експозиції | +/- 2 EV з кроком 1/3 |
| Комплектація фотоапарата | Далекомір, Документація, чохол |
| Лінійка | Powershot G |
| Макс. роздільна здатність запису відео | 1920 x 1080 |
| Максимальна діафрагма | f/3.2 |
| Максимальна фокусна відстань | 732 мм, 4.1 м |
| Максимальний розмір знімка | 3840 х 2880 |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал |
| Мінімальна відстань фокусування | 400 см |
| Мінімальна фокусна відстань | 400 мм, 4 м |
| Настроювання яскравості | 5 рівнів |
| Налаштування балансу білого | авто , спалах , лампа розжарювання, хмарність , флуоресцентне світло , денне світло |
| Загальна кількість пікселів | 13.5 Mpx |
| Оптичний зум | 6х|12х |
| Поле зору | 100 % |
| Процесор оброблення зображення | DIGIC 4+ |
| Розмір РК-екрану | дисплей 0.39" |
| Розмір матриці | 1/3" |
| Режими автофокусування | AF-C (безперервне автофокусування), AF-S (автофокусування для одного знімка) , автоматичний |
| Режими вимірювання експозиції | точечный , центрований, матричний |
| Режими роботи | примусова, авто |
| Режими знімання | серійне знімання |
| Серійне знімання | Да |
| Співвідношення сторін | 4:3 |
| Стабілізація | оптична |
| Тип автофокусу | гібридна АФ із визначенням фази/АФ із функцією визначення контрасту та допоміжним підсвічуванням АФ |
| Тип видошукача | OLED |
| Тип затвора | електронний затвор |
| Тип карт пам'яті | microSD/microSDHC/microSDXC |
| Тип матриці | КМОН (CMOS) |
| Тип живлення | батарея АА 4 шт. |
| Тип фотокамер | Компактні |
| Тип колірного фільтра | основні кольори |
| Фізичні розміри (д/в/г) | 31 х 58.9 х 91.2 мм |
| Фіксація автоекспозиції | кнопкою AE-L |
| Формат записування знімків | JPEG |
| Колір | Чорний |
| Число ефективних пікселів | 13.5 Mpx |
| Еквівалентна чутливість ISO | 100 - 3200 |
- Ціна: 22 182 ₴




