
Зарядний пристрій для автомобільного акумулятора Einhell CE-BC 5 M, 12В, 3-120Ah, макс 5А (1002251) (x621788)
2 730 ₴
- Готово до відправки
- Код: 621788
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Einhell CE-BC 5 M LiFePO4 - це високоякісний зарядний пристрій, спеціально розроблений для ефективної та безпечної зарядки акумуляторних батарей на основі літій-залізо-фосфатної технології. Ідеально підходить для широкого спектра застосувань, від автомобілів і мотоциклів до садової техніки та інструментів. Стан заряду акумулятора і зарядного пристрою: 25%, 50%, 75% і 100%. Акумулятор 12 В та індикація зарядки в зимовому режимі.
Особливості зарядного пристрою Einhell CE-BC 5 M LiFePO4:
- Зарядний пристрій забезпечує безпечну та ефективну зарядку, що робить його ідеальним вибором для власників інструментів і пристроїв, що працюють на таких типах акумуляторів
- Має кілька режимів заряджання, як-от швидке заряджання, підтримання заряду тощо
- Наявність індикатора, який показує поточний стан зарядки
- Для запобігання пошкодження акумулятора або самого зарядного пристрою використовується система захисту
- Зимовий режим заряджання забезпечує ефективне заряджання акумуляторів за низьких температур довкілля, у разі, коли температура зовнішнього повітря нижча за 5°C
- Захист IP65 робить зарядний пристрій надійнішим і довговічнішим, оскільки він захищений від шкідливих впливів зовнішнього середовища, таких як пил і волога
- Його компактний і легкий дизайн робить його зручним у використанні та транспортуванні, а висока якість збірки гарантує довговічність і надійність
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Напруга зарядки | 12 В |
| Стан | Новий |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Струм заряду | 1 А |
| Тип | Зарядний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.64 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичний режим (А) | Да |
| Додаткові характеристики | споживана потужність 85 Вт |
| Захист | від перевантаження АКБ , від переполюсування, від короткого замикання |
| Індикація заряду | ЖК дисплей |
| Максимальна ємність акумулятора | 120 Агод |
| Мінімальна ємність акумулятора | 3 Агод |
| Нормальний режим (N) | Да |
| Особливості | зимний режим зарядки, повністю ізольовані клеми, клас захисту ip65 |
| Під'єднання до батареї | крокодили |
| Тип акумулятора | GEL, LiFePO4, SLA, AGM |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 730 ₴





