
Багатофункціональний пристрій Canon i-SENSYS MF287dw з Wi-Fi (6354C009) (v620812)
23 299 ₴
14 687 ₴
- Готово до відправки
- Код: 620812
Двосторонній друк у стандартній комплектації та швидкість до 33 сторінок на хвилину забезпечують високу продуктивність бізнесу. Ємність друку та сканування носіїв малого розміру підтримує оцифровування документів і власне виробництво маркетингових матеріалів.
Удосконалені функції захистуПеревірка системи під час запуску захищає пристрій від втручання й встановлення шкідливих програм. Документи в мережі захищено найновішим програмним забезпеченням для шифрування, а відповідні настройки безпеки можна легко налаштувати завдяки Security Navigator від Canon.
Покращене підключенняПристрій працює бездротово з планшетами та смартфонами, дозволяючи легко ділитися сканованими зображеннями та зберігати їх на Google Диск, у Dropbox або в хмарі. Насолоджуйтеся легким хмарним керуванням друком за допомогою Universal Print від Microsoft.
Покращені показники екологічностіВикористання переробленого пластику у виробництві пристроїв і Програма переробки картриджів Canon допомагають досягти ваших власних цілей сталого розвитку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Країна виробник | Тайвань |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Інтерфейси | Wi-Fi, Ethernet, USB |
| Стан | Новий |
| Рівень шуму | 57 дБ |
| Тип пристрою | Принтер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 13 кг |
| Висота | 390 мм |
| Глибина | 399 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість вихідного лотка | 100 аркушів |
| Місткість лотків для подавання | 300 аркушів |
| Час виходу першої копії | 8 сек |
| Час виходу першої сторінки | 5.5 сек |
| Додаткові функції під час копіювання | двостороннє копіювання , копіювання зображення, сортування , стирание краев , копіювання 2 на 1 |
| Додаткові функції під час друку | Wi-Fi Direct , двосторонній друк , друк Mopria , прямий друк з USB-накопичувача, AirPrint |
| Додаткові функції під час сканування | автоподавання оригіналів, сканування на USB-накопичувач , мережеве сканування на ПК |
| Інтерполована роздільна здатність, dpi | 9600 x 9600 |
| Кількість лотків для подавання | 1 |
| Максимальна швидкість монохромного копіювання | 30 стор./хв |
| Максимальна кількість копій | 999 шт. |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 1200 х 1200 |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Масштабування | 25 - 400 % |
| Месячний обсяг друку | 50 000 стор |
| Модуль автоматичного двостороннього друку | Да |
| Призначення | для малого офісу |
| Обсяг пам'яті факсу | 100 номерів |
| Оперативна пам'ять | 256 МБ |
| Оптична роздільна здатність сканера | 600 х 600 |
| Параметри дисплея | 6-рядковий |
| Щільність паперу | 64 - 256 г/м2 |
| Підтримувані ОС | Windows 7 , Windows 8 , Windows 8.1, Windows 10 |
| Підтримувані формати паперу (основний лоток) | A5 , A6 , B5 , C5 , Legal , Letter, A4 |
| Підтримка технологій прямого друку | Apple AirPrint , Google Cloud Print , Mopria (Android), Wi-Fi Direct , Email Print |
| Розмір скануваної зони | 297 x 432 мм |
| Роздільна здатність під час копіювання, dpi | 600 x 600 |
| Роздільна здатність факсу, dpi | 600 х 600 |
| Розрядність сканування з відтінками сірого | 24 бит |
| Розрядність кольорового сканування | 16/8 бітів |
| Сенсорний дисплей | Да |
| Швидкість модему | 33.6 Кбіт/с |
| Швидкість монохромного друку | 33 стр/хв |
| Сумісний оригінальний картридж | Canon 072H, Canon 072 |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип БФП | лазерний |
| Тип дисплея | Кольоровий |
| Тип друку | монохромний |
| Тип сканера | планшетний, протяжний |
| Тип факса | кольоровий |
| Колір | Білий |
| Частота процесора | 1200 МГц |
- Ціна: 14 687 ₴


