-1%

Багатофункціональний пристрій Pantum BM5100ADN (a620810)
15 120 ₴
15 028 ₴
- Готово до відправки
- Код: 620810
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pantum |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Інтерфейси | Ethernet, USB |
| Стан | Новий |
| Рівень шуму | 55 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 15 кг |
| Висота | 482 мм |
| Глибина | 560 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість вихідного лотка | 100 аркушів |
| Місткість лотків для подавання | 250 аркушів |
| Час виходу першої копії | 8 сек |
| Час виходу першої сторінки | 6.9 сек |
| Додаткові функції під час копіювання | двостороннє копіювання |
| Додаткові функції під час друку | друк без полів , режим економії тонера, двосторонній друк |
| Додаткові функції під час сканування | автоподавання оригіналів, мережеве сканування на ПК , Сканування в хмарні сервіси , сканування в папку , автоматичне двостороннє сканування |
| Кількість лотків для подавання | 1 |
| Максимальна швидкість монохромного копіювання | 40 стор./хв |
| Максимальна кількість копій | 99 шт. |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 1200 х 1200 |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Масштабування | 25 - 400 % |
| Месячний обсяг друку | 100 000 стор |
| Модуль автоматичного двостороннього друку | Да |
| Призначення | для малого офісу |
| Оперативна пам'ять | 512 мб |
| Оптична роздільна здатність сканера | 1200 х 1200 |
| Параметри дисплея | 2 — строковий |
| Щільність паперу | 60 - 220 г/м2 |
| Підтримувані ОС | Windows 10 , Windows 7 , Windows 8.1 , Windows Server 2003 , Windows Server 2003R2, Windows Server 2008 , Windows Server 2012 , Windows 11 |
| Підтримувані формати паперу (основний лоток) | A5 , B5, C5 , Letter , A4 |
| Розмір скануваної зони | 216 x 297 мм |
| Роздільна здатність під час копіювання, dpi | 600 x 600 |
| Розрядність сканування з відтінками сірого | 16/8 бітів |
| Розрядність кольорового сканування | 24 бит |
| Швидкість монохромного друку | 40 стор./хв |
| Сумісний оригінальний картридж | TL-5120 , TL-5120H , TL-5120X, DL-5120 |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип БФП | лазерний |
| Тип дисплея | Монохромний |
| Тип друку | монохромний |
| Тип сканера | планшетний, протяжний |
| Колір | Білий |
| Частота процесора | 1200 МГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 028 ₴






