
Багатофункціональний пристрій Pantum BM5110ADW WiFi (BM5110ADW) (o620808)
16 704 ₴
16 582 ₴
- Готово до відправки
- Код: 620808
Pantum BM5110ADW — монохромний багатофункціональний пристрій формату A4, який поєднує функції друку, копіювання та сканування. Забезпечує швидкість друку до 40 стор./хв, автоматичний двосторонній друк, а також підтримує бездротове підключення через Wi-Fi. Компактний дизайн та економічність в обслуговуванні роблять його чудовим вибором для офісу або дому.
Встановлення драйвера за один крок
Драйвер можна встановити за один крок без складної процедури, після чого можна одразу насолоджуватись роботою принтера.
Високоефективний автоматичний двосторонній друк
Швидкість друку формату A4 становить 42 сторінки на хвилину; пристрій підтримує автоматичний двосторонній друк, що може легко підвищити ефективність роботи.
3,5-дюймовий кольоровий сенсорний екран і простий у використанні АПД
Більший екран для чіткішого відображення інформації, полегшення роботи та підвищення ефективності процесу друку. Автоматичний пристрій подачі документів може самостійно подавати папір. Документ потрібно помістити лише один раз, і він автоматично скануватиме обидві сторони.
Місткий вхідний лоток для паперу, підтримка безперервного друку
Стандартний вхідний лоток на 250 аркушів, багатоцільовий вхідний лоток на 60 аркушів і додаткові 2 лотки на 550 аркушів кожен забезпечують максимальну місткість вхідного лотка принтера до 1410 аркушів, даючи змогу принтеру легко виконувати друк великого обсягу.
Економічно ефективний тонер-картридж великої місткості
Фотобарабан на 30000 сторінок і тонер-картридж на 6000 сторінок разом із додатковим тонер-картриджем великої місткості на 3000, 6000 і 15000 сторінок можуть задовольнити різноманітні потреби друку та зменшити вартість сторінки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pantum |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Інтерфейси | Ethernet, Wi-Fi, USB |
| Стан | Новий |
| Рівень шуму | 55 дБ |
| Тип пристрою | Принтер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12.6 кг |
| Висота | 482 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість вихідного лотка | 100 аркушів |
| Місткість лотків для подавання | 250 аркушів |
| Час виходу першої копії | 8 сек |
| Час виходу першої сторінки | 6.9 сек |
| Додаткові функції під час копіювання | двостороннє копіювання |
| Додаткові функції під час друку | Google Cloud Print , Mopria , Wi-Fi Direct , двосторонній друк , друк без полів , режим економії тонера, AirPrint |
| Додаткові функції під час сканування | автоподавання оригіналів, мережеве сканування на ПК , Сканування в хмарні сервіси , сканування в папку , сканування на FTP-сервер , автоматичне двостороннє сканування |
| Кількість лотків для подавання | 1 |
| Максимальна швидкість монохромного копіювання | 40 стор./хв |
| Максимальна кількість копій | 99 шт. |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 1200 х 1200 |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Масштабування | 25 - 400 % |
| Месячний обсяг друку | 100 000 стор |
| Модуль автоматичного двостороннього друку | Да |
| Призначення | для малого офісу |
| Оперативна пам'ять | 512 мб |
| Оптична роздільна здатність сканера | 1200 х 1200 |
| Параметри дисплея | 3.5" |
| Щільність паперу | 60 - 220 г/м2 |
| Підтримувані ОС | Windows 10 , Windows 7 , Windows 8.1 , Windows Server 2003 , Windows Server 2003R2, Windows Server 2008 , Windows Server 2012 , Windows 11 |
| Підтримувані формати паперу (основний лоток) | A5 , B5, C5 , Letter , A4 |
| Розмір скануваної зони | 216 x 297 мм |
| Роздільна здатність під час копіювання, dpi | 600 x 600 |
| Розрядність сканування з відтінками сірого | 16/8 бітів |
| Розрядність кольорового сканування | 24 бит |
| Сенсорний дисплей | Да |
| Швидкість монохромного друку | 40 стор./хв |
| Сумісний оригінальний картридж | TL-5120 , TL-5120H , TL-5120X, DL-5120 |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип БФП | лазерний |
| Тип дисплея | Кольоровий |
| Тип друку | монохромний |
| Тип сканера | планшетний, протяжний |
| Колір | Білий |
| Частота процесора | 1200 МГц |
- Ціна: 16 582 ₴








