-2%

Повітродувка Karcher Leaf Blower LBL 2, 18В, solo (без АКБ та ЗП) (1.445-100.0) (t593352)
3 999 ₴
3 928 ₴
- Готово до відправки
- Код: 593352
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Потужна акумуляторна повітродувка 18 В від Kärcher досягає максимальної швидкості потоку повітря 210 км/год і відрізняється вражаючою ергономічністю, а також відмінним балансуванням. Поставляється без акумулятора і зарядного пристрою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна швидкість повітряного потоку | 58.3 м/сек |
| Стан | Новий |
| Тип | Повітродув садовий |
| Тип приводу | Акумулятор |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 310 мм |
| Довжина | 980 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Важливо! | без зарядного пристрою в комплекті, без акумулятора в комплекті |
| Додатково | регулятор швидкості |
| Максимальна витрата повітря | 220 м3/год |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 928 ₴

