
Багатофункціональний пристрій HP Color LJ Pro 3303fdn (499M7A) (l567737)
27 935 ₴
- В наявності
- Код: 567737
HP Color LaserJet Pro 3303fdn — надійний багатофункціональний пристрій який виконує функції принтера, сканера копіра та факсу. За допомогою цього пристрою ви з легкістю зможете виконувати всі офісні завдання на одному пристрої значно економлячи свій час.
Пристрій забезпечує двосторонній друк файлів і швидкий вивід першої сторінки всього за 11 секунд від початку роботи пристрою. Просте управління пристроєм здійснюється завдяки зручному екрану. Також користувач може друкувати файли із USB-накопичувача.
Максимальний обсяг друку на місяць складає 2 500 сторінок. Завчасно встановлені картриджі дозволяють розпочинати друк одразу після підключення пристрою. Чудову якість відбитків гарантує роздільна здатність до 600 x 600 dpi, що забезпечить швидкий та чіткий друк необхідних файлів.
Цей принтер призначений для роботи лише з картриджами, які мають нові або багаторазові мікросхеми HP, і застосовує динамічні заходи безпеки для блокування картриджів із будь-якими мікросхемами, окрім HP. Періодичні оновлення вбудованого програмного забезпечення будуть підтримувати ефективність цих заходів і блокувати картриджі, які раніше працювали.
HP Color LaserJet Pro 3303fdn виконаний у класичному стилі та має білий колір, а тому стане чудовим доповненням офісної периферії чи домашнього робочого місця.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтерфейси | Ethernet, USB |
| Стан | Новий |
| Рівень шуму | 52 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 17 кг |
| Висота | 341 мм |
| Глибина | 420 мм |
| Ширина | 418 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість вихідного лотка | 100 аркушів |
| Місткість лотків для подавання | 250 аркушів |
| Час виходу першої копії | 13 сек |
| Час виходу першої сторінки | 11 сек |
| Додаткові функції під час копіювання | стирание краев, двостороннє копіювання |
| Додаткові функції під час друку | HP Smart , Mopria, двосторонній друк , друк без полів , AirPrint |
| Додаткові функції під час сканування | автоподавання оригіналів, Сканування в хмарні сервіси , сканування на USB-накопичувач , автоматичне двостороннє сканування |
| Кількість лотків для подавання | 1 |
| Максимальна швидкість монохромного копіювання | 19 стр/хв |
| Максимальна швидкість кольорового копіювання | 19 стр/хв |
| Максимальна кількість копій | 999 шт. |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 600 x 600 |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Масштабування | 25 - 400 % |
| Месячний обсяг друку | 40000 стор |
| Модуль автоматичного двостороннього друку | Да |
| Призначення | для малого офісу |
| Обсяг пам'яті факсу | 100 номерів |
| Оперативна пам'ять | 512 МБ |
| Оптична роздільна здатність сканера | 1200 х 1200 |
| Параметри дисплея | 4.3" сенсорний |
| Щільність паперу | 60 - 200 г/м2 |
| Підтримувані ОС | Mac OS X v10.10, Mac OS X v10.8 , Windows 10 , Windows 8 , Windows 8.1 , Windows Server 2003 , Windows Server 2008 , Windows Server 2012 , Windows Vista , Windows XP , Windows 7 |
| Підтримувані формати паперу (основний лоток) | A5 , A6 , B5 , C5 , Custom , DL, Legal , Letter , A4 |
| Підтримка технологій прямого друку | HP Smart App, Mopria (Android) , Apple AirPrint |
| Розмір скануваної зони | 216 x 355 мм |
| Роздільна здатність під час копіювання, dpi | 1200 x 1200 |
| Роздільна здатність факсу, dpi | 300 х 300 |
| Розрядність сканування з відтінками сірого | 16/8 бітів |
| Розрядність кольорового сканування | 48/24 бітів |
| Сенсорний дисплей | Да |
| Швидкість модему | 33.6 Кбіт/с |
| Швидкість монохромного друку | 26 стор./хв |
| Швидкість кольорового друку | 25 стор./хв |
| Сумісний оригінальний картридж | W2221A , W2222A , W2223A, W2220A |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип БФП | лазерний |
| Тип дисплея | Кольоровий |
| Тип друку | кольоровий |
| Тип сканера | планшетний, протяжний |
| Тип факса | кольоровий |
| Колір | Сірий |
| Частота процесора | 1200 МГц |
- Ціна: 27 935 ₴





