
Свердлильний верстат Einhell TC-BD 450, 450Вт, 600-2650об/хв, патрон 1.5-13мм (4520592) (m560545)
7 770 ₴
- Готово до відправки
- Код: 560545
Свердлильний верстат Einhell TC-BD 450 - це прецизійний інструмент для особливих вимог: верстат дозволяє свердлити отвори в заготовляннях з дерева або металу з високою точністю. Потужність 450 Вт та 5 налаштувань швидкості для всіх матеріалів є основою роботи для точного свердління.
Для швидких і чітких результатів існує регульований обмежувач глибини. Максимальна глибина свердління – 50 мм. Цей свердлильний верстат має надійний кільцевий патрон, який може приймати найпоширеніші розміри свердел.
Шпиндель свердла з кульковими підшипниками забезпечує тривале та просте використання. У комплект поставки входить свердлильний стіл, що нескінченно регулюється по висоті. Також можливе обертання та нахил свердлильного столу. Для застосування тиску при свердлінні на заготівлю верстат оснащений трирукавною ручкою.
Для безпеки при використанні передбачений відкидний захисний від стружки щиток, а перемикач УВІМК/ВИМК з функцією розблокування нульової напруги запобігає ненавмисному запуску машини після відключення живлення.
Особливості свердлильного верстата:
- 5 режимів швидкості для роботи з усіма матеріалами
- Для найпоширеніших розмірів свердел завдяки міцному кільцевому патрону
- Швидке та точне свердління за допомогою регульованого обмежувача глибини
- Висота свердлильного столу, що плавно регулюється, для різноманітності робіт
- Свердлильний стіл можна повертати та нахиляти
- Прогумована, трирукавна ручка для точного застосування тиску
- Безпечна робота завдяки відкидному щитку для стружки
- Перемикач УВІМК/ВИМК із запобіжником нульової напруги
- Свердлильний шпиндель із підшипниками для тривалого та зручного використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість швидкостей | 5 шт. |
| Споживана потужність | 0.45 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Вертикально-свердлильний |
| Загальні параметри | |
| Вага | 13 кг |
| Додаткові параметри | |
| Глибина свердління | 50 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36 |
| Діаметр патрона, мм | 13 |
| Довжина ходу патрона, мм | 104 |
| Максимальна кількість обертів, об/хв | 2650 |
| Розмір робочого столу, мм | 160 х 160 |
| Розмір шпинделя | B16 |
| Регулювання нахилу столу | Да |
| Регулювання столу за висотою | Да |
| Спосіб керування | ручний |
| Тип патрона | Ключовий |
- Ціна: 7 770 ₴









