
Камера миттєвого друку Fujifilm INSTAX Mini 12 PURPLE (16806133) (n556501)
4 969 ₴
- Готово до відправки
- Код: 556501
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
INSTAX Mini 12 - це камера миттєвого друку, яка робить неможливе! Усього за 5 секунд - і потрібний кадр буде у руках. INSTAX Mini 12 має дуже просте керування, щоб могти зосередитись на моменті. Даруйте рідним та друзям фотографії, які залишаться на згадку про найдорожчі спільні моменти.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fujifilm |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 306 г |
| Висота | 104 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Папір | FUJIFILM instax mini |
| Вбудований спалах | автоматична |
| Глибина | 66.6 мм |
| Мінімальна відстань фокусування | 0.3 м |
| Живлення | 2 x AA |
| Размер снимка | 62 x 46 мм |
| Розмір фотоплівки | 62 x 46 мм |
| Фокусна відстань | 60 мм |
| Колір | Лавандовий |
| Ширина | 122 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 969 ₴






