-8%

Набір блогера Puluz Ring USB LED lamp PKT3059B 6.2" + table tripod (PKT3059B) (u552260)
599 ₴
552 ₴
- Готово до відправки
- Код: 552260
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Технічні характеристики:
- Кількість світлодіодів: 72 шт.
- Тип світлодіодів: 2835
- Яскравість лампи: 24-26 lm
- Колірна температура білого світла: 6500K
- Температура теплого білого кольору: 3200K
- Потужність: 7-14W
- Напруга: 5V
- Індекс передачі кольору: Ra> 90
- Діапазон затемнення: 1% -100%
- Матеріал: пластик ABS, акрил
- Розміри: зовнішній діаметр 160 мм, внутрішній діаметр 110 мм
- Харчування: USB
- Довжина кабелю: 2 м
- Розмір світлодіодного кільця: 16х16.5 см
- Вага в упаковці: 0.44 кг
- Гарантія: 12 місяців
Комплектація:
- Кільцевій світло
- Штатив
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Puluz |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 440 г |
| Зовнішній діаметр лампи | 160 мм |
| Внутрішній діаметр лампи | 110 мм |
| Комплектація | штатив-трипод, кільцева LED-лампа |
| Максимальний розмір телефона | 6.2" |
| Призначення | Для смартфона |
| Режими освітлення | холодний, теплий |
| Стан | Нове |
| Тип | кільцева лампа |
| Тип встановлення | Настільний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 552 ₴






