
Набір блогера UFT LED лампа + тримач для телефона з прищепкою (UFTTLL03) (f552226)
558 ₴
- Готово до відправки
- Код: 552226
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UFT |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 2 міс |
| Колір | Чорний |
| Тип кріплення | Прищіпка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр лампи | 9 см |
| Висота в розкладеному стані | 23 см |
| Комплектація | гнучкий тримач, тримач телефона, кільцева LED-лампа |
| Максимальний розмір телефона | 6.5" |
| Призначення | Для смартфона |
| Режими освітлення | нейтральний , холодний, теплий |
| Стан | Нове |
| Тип | кільцева лампа, набір для блогера |
| Тип встановлення | Настільний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 558 ₴

