-13%

Набір блогера Puluz Ring USB LED lamp PKT3069B 10.2" + tripod 1.1 м (PKT3069B) (p552202)
1 399 ₴
1 224 ₴
- Готово до відправки
- Код: 552202
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Технічні характеристики:
Штатив:
1. Виготовлений з високоякісної алюмінієвої трубки, надійний і міцний.
2. Компактні ніжки штатива можна скласти, зробивши їх досить маленькими для зручного перенесення.
3. Відрегулюйте висоту штатива, відрегулювати центральну вісь у відповідності з різними концепціями зйомки.
4. Підходить для мобільних телефонів, планшетів, спортивних камер, DV-камер та ін.
5. Легкий і портативний дизайн: зручно використовувати для подорожей або роботи на відкритому повітрі і т. д.
6. Висота в складеному вигляді: 49,5 см; в розкладеному вигляді: 1,1 м.
Комплектація:
- Кількість світлодіодів: 2*60 шт.
- Тип світлодіодів: 2835
- Яскравість лампи: 24-26 lm
- Кольорова температура: 3200-6500K
- Потужність: 0.39W-9.4W
- Напруга: 5V
- CRI:> 95
- Діапазон затемнення: 1% -100%
- Матеріал: пластик ABS, акрил
- Розміри: зовнішній діаметр 260 мм, внутрішній діаметр 210 мм
- Живлення: USB
- Довжина кабелю: 2 м
- Кріплення для телефону: 6-8,5 см
- Розмір світлодіодного кільця: 26х26 см (26х35 см з кріпленням)
- Розмір в упаковці: 405х295х95 мм
- Вага в упаковці: 1,2 кг
- Виробник: Puluz
- Гарантія: 12 місяців
Штатив:
1. Виготовлений з високоякісної алюмінієвої трубки, надійний і міцний.
2. Компактні ніжки штатива можна скласти, зробивши їх досить маленькими для зручного перенесення.
3. Відрегулюйте висоту штатива, відрегулювати центральну вісь у відповідності з різними концепціями зйомки.
4. Підходить для мобільних телефонів, планшетів, спортивних камер, DV-камер та ін.
5. Легкий і портативний дизайн: зручно використовувати для подорожей або роботи на відкритому повітрі і т. д.
6. Висота в складеному вигляді: 49,5 см; в розкладеному вигляді: 1,1 м.
Комплектація:
- Кільцеве світло
- Штатив
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Puluz |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1200 г |
| Зовнішній діаметр лампи | 260 мм |
| Внутрішній діаметр лампи | 210 мм |
| Висота в розкладеному стані | 110 см |
| Висота в зібраному стані | 49.5 см |
| Комплектація | тримач телефона, кільцева LED-лампа |
| Максимальний розмір телефона | 6 – 8.5 см |
| Призначення | Для смартфона |
| Режими освітлення | нейтральний , холодний, теплий |
| Стан | Нове |
| Тип | кільцева лампа, набір для блогера |
| Тип встановлення | підлоговий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 224 ₴






