-16%

Набір блогера Mantoo MCP3690 LED лампа 12" + штатив (MCP3690) (s552181)
6 999 ₴
5 911 ₴
- Готово до відправки
- Код: 552181
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Технічні характеристики:
- Кількість світлодіодів: 240 шт
- Діапазон затемнення: 0%-100%
- Колірна температура: 3200K-5600 K
- Яскравість лампи: 2800 LM
- Індекс передавання кольору: Ra> 90
- Зовнішній діаметр кільцевої лампи: 34.5 см
- Внутрішній діаметр кільцевої лампи: 26.5 см
- Живлення: 100-240 В, 50/60 Гц
- Вихідна потужність: 28 Вт
- Вага: 0.8 кг
- Мінімальна висота штатива: 49 см
- Максимальна висота штатива: 185 см
- Вага штативу: 1.0 кг
- Розмір в упаковці: 500x470x110 мм
- Вага в упаковці: 3500 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.8 кг |
| Зовнішній діаметр лампи | 34.5 см |
| Внутрішній діаметр лампи | 26.5 см |
| Висота в розкладеному стані | 185 см |
| Висота в зібраному стані | 49 см |
| Комплектація | Дзеркало, кабель живлення, кільцеве світло, сумка, телефонний тримач, штатив |
| Стан | Нове |
| Тип | кільцева лампа |
| Тип встановлення | підлоговий |
| Колір | Білий, Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 911 ₴
