
Знищувач документів HP OneShred 18CC (2805) (838094) (r522584)
17 820 ₴
16 661 ₴
- Готово до відправки
- Код: 522584
Знищувач документів HP OneShred 18CC – чудове рішення для open-space офісів. Високий рівень безпеки P-4 згідно DIN 66399 відповідає вимогам Загального регламенту захисту даних (DSGVO), тому гарантує повну безпеку конфіденційних даних.
Знищуйте шредером документи, які містять комерційну таємницю або персональну інформацію, відомості про зарплату, бухгалтерську та податкову звітність тощо. Він одночасно подрібнить до 18 аркушів формату А4 (80 г/м²) та без проблем впорається з скріпками, скобами та кредитними картками. Шредер ріже документи перехресним зрізом на частинки розміром 4х35 мм зі швидкістю 1,6 м/хв.
Знищувач документів HP OneShred 18CC оснащений індикаторами перегріву, перевантаження та переповнення кошика для відходів. Функція авто-реверсу протидіє застряганню аркушів – якщо ви випадково поклали більше аркушів, зайві аркуші автоматично подаються назад. Шредер автоматично переходить в режим очікування після 30 хв простою. У такому режимі енергоспоживання знижується до менш, ніж 0,5 Вт. Безперервний час роботи шредера – 20 хв, час охолодження – 20 хв.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип порізки | Перехресна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 12,2 кг |
| Додаткові характеристики | автостоп у разі переповнення кошика |
| Категорія | для офісу |
| Потужність (А4/80г) | 18 |
| Об'єм кошика | 25 л |
| Особливості | Реверс |
| Робоча ширина (мм) | 220 |
| Робочий цикл "вмик"/"вимк", хв | 20/20 |
| Розмір | 590 х 400 х 272 мм |
| Розмір шматочків (мм) | 4х35 мм |
| Швидкість, м/хв | 1.6 |
| Стан | Нове |
| Тип різання | перекресний |
| Знищення | папір, скріпок , пластикових карток |
| Рівень секретності | 4 DIN |
| Формат | А4+ |
- Ціна: 16 661 ₴






