
Кущоріз Einhell GC-EH 4245 (3403460) (r505376)
1 998 ₴
- Готово до відправки
- Код: 505376
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина шини | 510 мм |
| Потужність двигуна, Вт | 420 |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Вага | 2.5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр зрізу | 16 мм |
| Особливості | аварійний вимик, великий щит для захисту рук, кабельний затискач, кришки леза, металевий редуктор, ручка з м'якою накладкою, додаткова ручка |
| Живлення | Мережа |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 998 ₴


