
Кущоріз Einhell GE-CG 18/100 Li T - Solo, 18В, PXC, леза 100/200 мм, телескоп. ручка, 0.7 кг (без АКБ та ЗП) (3410310) (s505288)
3 596 ₴
- Готово до відправки
- Код: 505288
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ножиці садові акумуляторні Einhell GE-CG 18/100 Li T - Solo - це ідеальний помічник для садоводів, які цінують гнучкість і комфорт при підстриганні рослин. Ножиці є пристроєм сімейства Einhell Power X-Change.
Батарея і зарядний пристрій Power X-Change можуть використовуватися для всіх пристроїв сімейства Power X-Change. Надійний металевий редуктор передає крутний момент від двигуна на ножі. В комплект поставки входять насадка для підстригання кущів і насадка для підстригання трави. Заміну насадок можна зробити легко вручну без додаткового інструменту. Вимикач захищає користувача від ненавмисного пуску. Завдяки м`яким накладкам Softgrip інструмент надійно фіксується у руці. В комплект поставки входить телескопічна ручка для зручної вертикальної роботи.
Поставляється без акумулятору і зарядного пристрою, які можна придбати окремо.
Батарея і зарядний пристрій Power X-Change можуть використовуватися для всіх пристроїв сімейства Power X-Change. Надійний металевий редуктор передає крутний момент від двигуна на ножі. В комплект поставки входять насадка для підстригання кущів і насадка для підстригання трави. Заміну насадок можна зробити легко вручну без додаткового інструменту. Вимикач захищає користувача від ненавмисного пуску. Завдяки м`яким накладкам Softgrip інструмент надійно фіксується у руці. В комплект поставки входить телескопічна ручка для зручної вертикальної роботи.
Поставляється без акумулятору і зарядного пристрою, які можна придбати окремо.
- Інструмент серії Power X-Change
- Захищений корпус редуктора
- Насадка для трави
- Насадка для кущів
- Заміна насадки без додаткових інструментів
- Ергономічні м`які накладки на корпусі для комфортної роботи
- Телескопічна ручка для зручної роботи
- Поставляється без акумулятора і зарядного пристрою
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина шини | 200 мм |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Вага | 0.7 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Напруга | 18 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Важливо! | без зарядного пристрою в комплекті, без акумулятора в комплекті |
| Діаметр зрізу | 8 мм |
| Особливості | телескопічна штанга, без АКБ і ЗП |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 596 ₴
