
Кущоріз Einhell GC-EH 6055/1 600Вт, 61см (3403320) (p505271)
3 996 ₴
- Готово до відправки
- Код: 505271
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електричний кущоріз Einhell GC-EH 6055/1 є дуже ефективним інструментом з довжиною різу 550 мм і потужністю 600 Вт, який забезпечує гарне обрізання живоплотів, чагарників та кущів. Рухливі у протилежних напрямках двоклинкові леза виготовлені за допомогою лазерного різання та заточені алмазом сталі, що забезпечують чисті результати різу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина шини | 610 мм |
| Потужність двигуна, Вт | 600 |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Вага | 3.3 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр зрізу | 16 мм |
| Особливості | аварійний вимик, алюмінієва кришка захисту ножів, двухсторонний нож, металевий редуктор, м'які прогумовані ручки, щит для захисту рук, додаткова ручка |
| Живлення | Мережа |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 996 ₴
