
Зарядний пристрій для акумуляторів Extradigital BM300 (AAC2815) (y470150)
2 482 ₴
- Готово до відправки
- Код: 470150
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
EXTRADIGITAL BM300 (AAC2815) - універсальний інтелектуальний зарядний пристрій для NiCd, NiMH акумуляторів (пальчикові АА і мініпальчикові ААА) та Li-Ion акумуляторів (18650, 16340, 14500 та ін).
Зарядний пристрій Extradigital BM-300 дозволяє заряджати, розряджати, тестувати, вимірювати ємність, тренувати, розганяти не тільки АА і ААА акумулятори, але і Li-Ion акумулятори форматів 18650, 16340 (RCR123a), 16340 та ін.
Зарядний пристрій Extradigital BM-300 – кращий вибір при необхідності одночасної роботи з акумуляторами різних типів і розмірів!
Версія прошивки 2.2.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Extra Digital |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичний вибір зарядного струму | Да |
| Вибір потужності струму для кожного каналу | Да |
| Висота | 40 мм |
| Вихідна напруга | 1.5 В / 4.2 В / 9В |
| Глибина | 152 мм |
| Зарядний струм | 2000 мА |
| Індикація заряджання | дисплей |
| Кількість акумуляторів у комплекті | без акумуляторів |
| Максимальна кількість одночасно заряджуваних ак | 4 |
| Окремий канал для заряджання кожного акумулятора | Да |
| Живлення | от сети |
| Типорозмір акумуляторів | 10440 , 14500 , 16340 , 17500 , 17670 , 18500 , 18650 , D , R22 (крона), ААА , З , АА |
| Функції | Захист від перегрівання, захист від перезарядження |
| Ширина | 100 мм |
| Електрохімічна система акумуляторів | Li-ion , Ni-Cd, Ni-Mh |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 482 ₴
