
Зарядний пристрій для акумуляторів Panasonic Basic Charger New (BQ-CC51E) (w470138)
840 ₴
- Готово до відправки
- Код: 470138
Зарядний пристрій PANASONIC Basic Charger New (BQ-CC51E) - безпечний і простий в застосуванні зарядний пристрій для періодичного використання. Процес заряду контролюється таймером.
Має 2 каналу заряду. Для підключення до мережі змінного струму 220В встановлюється в розетку. Дозволяє заряджати 2 або 4 акумуляторів типу AA і AAA. Призначено для заряду тільки нікель-металгідридних (NiMH) акумуляторів. 2 світлодіодних індикатора.
Зарядний пристрій - електронний пристрій для заряду електричних акумуляторів енергією зовнішнього джерела; як правило, - від мережі змінного струму. Включає в себе перетворювач напруги (трансформатор або імпульсний блок живлення), випрямляч, стабілізатор напруги, і в разі потреби пристрій контролю процесу заряду, засоби індикації (стрілочний або світлодіодний амперметр / вольтметр).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Panasonic |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Сумісність з брендом | Panasonic |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичний вибір зарядного струму | Да |
| Вага | 105.5 г |
| Висота | 65 мм |
| Глибина | 105 мм |
| Зарядний струм | 200 мА |
| Індикація заряджання | світлодіоди |
| Кількість акумуляторів у комплекті | без акумуляторів |
| Максимальна кількість одночасно заряджуваних ак | 4 |
| Живлення | от сети |
| Типорозмір акумуляторів | ААА, АА |
| Функції | Автоматичне вимкнення |
| Ширина | 75 мм |
| Електрохімічна система акумуляторів | Ni-Mh |
- Ціна: 840 ₴
