
Зарядний пристрій для акумуляторів PowerPlant PP-U1BS (Li-ion / input DC 5V/2A) (AA620197) (k470017)
329 ₴
- Готово до відправки
- Код: 470017
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
PP-U1BS USB зарядний пристрій для Li-ion акумуляторів
Особливості:
- Автоматичне відключення.
- Безпечний захист.
- Індикатор зарядки.
- Micro-USB вхід.
Характеристики:
- Вхід: DC 5V/2A.
- Тип акумуляторів: Li-ion.
- Максимальна потужність: 10W.
- Зарядний струм: 2A.
- Сертифікати: CE, ROHS, FCC.
- Розмір: 32x100x28.5 мм.
- Вага: 32 г.
- Розмір в упаковці: 50x105x30 мм.
- Вага в упаковці: 60 г.
- Гарантія: 12 місяців
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичний вибір зарядного струму | Да |
| Вага | 32 г |
| Час повного заряджання АА (max), годинника | 3 |
| Вибір потужності струму для кожного каналу | Да |
| Висота | 100 мм |
| Вихідна напруга | 4.2 В |
| Глибина | 28.5 мм |
| Індикація заряджання | світлодіоди |
| Кількість акумуляторів у комплекті | без акумуляторів |
| Максимальна кількість одночасно заряджуваних ак | 1 |
| Окремий канал для заряджання кожного акумулятора | Да |
| Живлення | USB |
| Типорозмір акумуляторів | 10440 , 14500 , 17335 , 17500 , 17650 , 17670 , 18490 , 18500 , 18650 , 20700 , 21700 , 22650 , 26500 , 26650 , CR123A, ААА , АА |
| Функції | захист від перезарядження, захист від переполюсування, Автоматичне вимкнення |
| Ширина | 32 мм |
| Електрохімічна система акумуляторів | Li-ion |
Інформація для замовлення
- Ціна: 329 ₴




