
Диск пильний Einhell TCT KWB, 216х30 мм, 48 зуб. (588251) (a372062)
630 ₴
- Готово до відправки
- Код: 372062
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
З твердосплавними пластинами, швидкі, чистові розрізи з кромками без вырывов. Чистові зубці, для ручних циркулярних пив. Для обробки цільної деревини, облицьованих деревостружкових плит (кухонних стільниць та робочих поверхонь), столярних, деревно-стружкових і твердоволокнистых плит, а також склопластиків.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр зовнішній | 216 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 0 |
| Діаметр посадковий | 30 мм |
| Кількість зубців/сегментів | 48 |
| Кількість предметів у пакованні | 1 |
| Робочий матеріал | деревина |
| Швидкість обертання | 8900 об./хв |
| Толщина диска | 1.6 мм |
| Ширина пропилу | 2.4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 630 ₴
