-3%

Штатив Hama Star 75 (00004175) (k332589)
999 ₴
968 ₴
- Готово до відправки
- Код: 332589
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Монопод для Селфі HAMA Star 75 (00004175)
Аксесуар являє собою тримач для фотоапарата або смартфона зі статичною або мінливої довжиною.
Кращі моделі мають телескопічне пристрій і оснащені фіксаторами. Ручка часто виконується в ергономічній формі з нековзкого матеріалу. Різняться способи підключення монопода до телефону: провідний, бездротової (по Bluetooth).
Бездротовий метод підключення телефону до селф-палиці знижує вагу аксесуара, зменшує займаний ним об'єм, гарантує спрацьовування камери в умовах відсутності перешкод.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HAMA |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.62 кг |
| Максимальне навантаження | 2.5 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота в складеному стані | 425 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Кількість секцій ніг | 3 |
| Максимальна висота | 125 см |
| Призначення | Для відеокамери, Для фотоапарата |
Інформація для замовлення
- Ціна: 968 ₴








