
Штатив Hama Flex 26 cm black (00004613) (x332587)
1 007 ₴
- Готово до відправки
- Код: 332587
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Монопод для Селфі HAMA Flex 26 cm black (00004613)
Гнучкий штатив для екстраординарної зйомки смартфонами і камерами GoPro. Для чітких зображень і стаціонарного встановлення на нерівних поверхнях. Кріплення під камери GoPro / утримувач для смартфона. Компактний розмір робить його ідеальним для подорожей, відпусток, походів і прогулянок. Гнучкі ніжки з вигином до 360 градусів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HAMA |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.145 кг |
| Стан | Новий |
| Тип | Монопод для селфи |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота в складеному стані | 90 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Додатково | гнучкі ніжки |
| Кількість секцій ніг | 1 |
| Максимальна висота | 26 см |
| Призначення | Для відеокамери, Для фотоапарата |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 007 ₴



