-12%

Штатив Hama 36,5-106 см шампань (00004619) (w332584)
1 299 ₴
1 148 ₴
- Готово до відправки
- Код: 332584
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HAMA |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.52 кг |
| Максимальне навантаження | 0.5 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота в складеному стані | 365 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр ніжок | 16.8 мм |
| Кількість секцій ніг | 4 |
| Максимальна висота | 106 см |
| Призначення | Для телефона |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 148 ₴









