-15%

Штатив Hama Multi 4in1 20-90 см (00004601) (n332579)
1 299 ₴
1 100 ₴
- Готово до відправки
- Код: 332579
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HAMA |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.185 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота в складеному стані | 200 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Максимальна висота | 90 см |
| Призначення | Для відеокамери, Для телефона, Для фотоапарата |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴









