-5%

Штатив Puluz PU434 1.6 м (PU434) (s332557)
399 ₴
380 ₴
- Готово до відправки
- Код: 332557
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штатив Puluz PU434 1.6 м
2. Компактні ніжки штатива можна скласти, зробивши їх досить маленькими для зручного перенесення.
3. Відрегулюйте висоту штатива, відрегулювавши центральну вісь у відповідності з різними концепціями зйомки.
4. Підходить для мобільних телефонів, планшетів, спортивних камер, DV-камер та ін.
5. Легкий і портативний дизайн: зручно використовувати для подорожей або роботи на відкритому повітрі і т. д.
Розмір посадкового гвинта: 1/4".
Регульована висота: 57-160 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puluz |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.73 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота в складеному стані | 570 мм |
| Гарантійний термін | 0 |
| Кількість секцій ніг | 1 |
| Максимальна висота | 160 см |
| Призначення | Для телефона |
Інформація для замовлення
- Ціна: 380 ₴
