
Штатив Hama Traveller 163 Ball,47 -163 cm black (00004291) (w332552)
3 667 ₴
- Готово до відправки
- Код: 332552
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штатив "Traveller" - ідеальний вибір для подорожей: Він легкий, компактний, всепогодний і дає змогу звільнити себе від зайвої ваги. Придбайте його вже сьогодні і знімайте професійні фото та відео за допомогою цього чудового кріплення для камери!
Особливості- Кульова головка - Забезпечує ідеальне вирівнювання для знімків у портретному та альбомному форматі
- Швидкознімна пластина - Для швидкої заміни камери
- Перевернуте положення - Дає змогу робити макрознімки біля землі
- З шипами - Забезпечують особливо міцне і надійне зчеплення на м'яких або слизьких поверхнях
- Компактний розмір - Робить його ідеальним для подорожей, відпусток, походів і поїздок на природу
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HAMA |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.35 кг |
| Максимальне навантаження | 4 кг |
| Стан | Новий |
| Тип | Головка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота в складеному стані | 470 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Кількість секцій ніг | 3 |
| Максимальна висота | 163 см |
| Призначення | Для відеокамери, Для фотоапарата |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 667 ₴









