
Штатив Hama Star-62 3D 64-160cm (00004162) (a332520)
2 094 ₴
- Готово до відправки
- Код: 332520
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штатив для фотокамер Hama Star 62 3D 64 -160 cm Beige 00004162. Серйозним фотографам для певних фотографій необхідний хороший міцний штатив, який запобігає руху камери, мінімізує розмиття та створює різке високоякісне фото. Це робить їх ідеальними для зйомки автопортретів або групових знімків, коли немає нікого, хто б тримав камеру, а також для зйомки на повільній швидкості або під час зйомки дикої природи та інших сцен, де деталі мають бути чіткими та чіткими.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HAMA |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.5 кг |
| Максимальне навантаження | 4 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота в складеному стані | 160 см |
| Гарантійний термін | 12 |
| Додатково | вирівнювальний пристрій |
| Кількість секцій ніг | 3 |
| Максимальна висота | 64 см |
| Призначення | Для відеокамери, Для фотоапарата |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 094 ₴









