
Акумулятор до фото/відео Panasonic DMW-BLC12E для фотокамер GH2 (DMW-BLC12E) (c151931)
2 989 ₴
- Готово до відправки
- Код: 151931
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PANASONIC DMW-BLC12E для фотокамер GH2 (DMW-BLC12E) - це сучасна літієво-іонна батарея для відеокамер, яка забезпечить надійну і стабільну роботу. Акумулятор Panasonic DMW-BLC12E володіє високою енергетичною щільністю, низьким саморозрядом, вона зберігає заряд навіть при тривалому використанні, а відсутність «ефекту пам'яті» і здатність швидко заряджатися, можна віднести до ключових переваг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Panasonic |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Призначення | Для відеокамери |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 1200mAh |
| Напруга | 7.4V |
| Підходить до моделей | Panasonic DMC-GH2, DMC-GH2Н, DMC-GH2HK, DMC-GH2K, DMC-GH2S |
| Виробник камери | PANASONIC |
| Сумісний з акумулятором | DMW-BLC12 DMW-BLC12E DMW-BLC12GK DMW-BLC12PP |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 989 ₴
