-4%

Зарядний пристрій для фото PowerPlant Canon LP-E5, IA-BP85ST (DV00DV2225) (f150273)
299 ₴
288 ₴
- Готово до відправки
- Код: 150273
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зарядний пристрій для фото PowerPlant Canon LP-E5, IA-BP85ST (DV00DV2225) - компактний зарядний пристрій, який призначений для зарядки Ваших Li-ion акумуляторів Canon LP-E5 або SAMSUNG IA-BP85NF. Індикатор підключення до мережі і індикатор заряду показують статус заряду акумулятора і захищає його від "перезаряду" і перепаду напруги в мережі.
Зарядний пристрій для фото PowerPlant Canon LP-E5, IA-BP85ST (DV00DV2225) працює від мережі 220 В або від автомобільного джерела постійної напруги 12 Ст. Це зарядний пристрій повністю сумісний з оригінальним і допоможе швидко і безпечно зарядити Ваш Li-ion акумулятор. Зарядний пристрій можна використовувати замість: LC-E5 і LC-E5E.
Зарядний пристрій для фото PowerPlant Canon LP-E5, IA-BP85ST (DV00DV2225) працює від мережі 220 В або від автомобільного джерела постійної напруги 12 Ст. Це зарядний пристрій повністю сумісний з оригінальним і допоможе швидко і безпечно зарядити Ваш Li-ion акумулятор. Зарядний пристрій можна використовувати замість: LC-E5 і LC-E5E.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга | 12В/220В |
| Вихідна напруга | 4.2V/8.4V |
| Вихідний струм | 600mA |
| Сумісність з АКБ | Canon LP-E5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 288 ₴
