-8%

Зарядний пристрій для фото PowerPlant Canon LP-E8 (DV00DV2255) (b150271)
599 ₴
550 ₴
- Готово до відправки
- Код: 150271
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зарядний пристрій для фото PowerPlant Canon LP-E8 (DV00DV2255) повністю сумісний з оригінальним. З особливостей зарядного пристрою можна відзначити компактний і оригінальний дизайн і універсальність, підходить для більшості акумуляторів до фото та відеотехніки. Індикатор підключення до мережі і індикатор заряду показують статус заряду акумулятора і захищає його від "перезаряду" і перепаду напруги в мережі. Зарядний пристрій для фото працює від мережі 220 В або від постійної напруги 12 В.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга | 12В/220В |
| Вихідна напруга | 4.2V/8.4V |
| Вихідний струм | 600mA |
| Сумісність з АКБ | LP-E8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 550 ₴
