-5%

Зарядний пристрій для фото PowerPlant Canon NB-10L, BP1030 (DV00DV2302) (t150270)
399 ₴
379 ₴
- Готово до відправки
- Код: 150270
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зарядний пристрій для фото PowerPlant Canon NB-10L, BP1030 (DV00DV2302) - компактний зарядний пристрій, який призначений для зарядки таких Li-ion акумуляторів, як CANON NB-10L і Samsung BP1030. Воно оснащене системою автоматичного контролю напруги і струму зарядки. Індикатор підключення до мережі і індикатор заряду показують статус заряду акумулятора і захищає його від "перезаряду" і перепаду напруги в мережі.
Зарядний пристрій для фото PowerPlant Canon NB-10L, BP1030 (DV00DV2302) працює від мережі 220 В або від автомобільного джерела постійної напруги 12 В. Це зарядний пристрій повністю сумісний з оригінальним і допоможе швидко і безпечно зарядити Ваш Li-ion акумулятор.
Зарядний пристрій для фото PowerPlant Canon NB-10L, BP1030 (DV00DV2302) працює від мережі 220 В або від автомобільного джерела постійної напруги 12 В. Це зарядний пристрій повністю сумісний з оригінальним і допоможе швидко і безпечно зарядити Ваш Li-ion акумулятор.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга | 12В/220В |
| Вихідна напруга | 4.2V/8.4V |
| Вихідний струм | 600mA |
| Сумісність з АКБ | Canon NB-10L |
Інформація для замовлення
- Ціна: 379 ₴





