-4%

Зарядний пристрій для фото PowerPlant Nikon EN-EL2 (DV00DV2009) (e150142)
299 ₴
288 ₴
- Готово до відправки
- Код: 150142
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
PowerPlant Nikon EN-EL2 (DV00DV2009) - зарядний пристрій для Li-ion акумуляторів, що дозволяє заряджати акумулятор швидко і безпечно. Зарядний пристрій повністю сумісний з оригінальним. З особливостей зарядного пристрою можна відзначити компактний і оригінальний дизайн та універсальність, підходить для більшості акккумуляторов до фото і відеотехніки. Індикатор підключення до мережі і індикатор заряду показують статус заряду акумулятора і захищає його від перезаряду" і перепаду напруги в мережі. Працює від мережі 220В або від постійної напруги 12В.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга | 12В/220В |
| Вихідна напруга | 4.2V/8.4V |
| Вихідний струм | 600mA |
| Сумісність з АКБ | Nikon 9904, BP-NKL2, DDEN-EL2, EN-EL2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 288 ₴
