
Зарядний пристрій для фото PowerPlant Canon BP-808 (CH980031) (e150121)
499 ₴
466 ₴
- Готово до відправки
- Код: 150121
Зарядний пристрій PowerPlant Canon BP-807, BP-808, BP-809, BP-819, BP-820, BP-827, BP-828 - "інтелектуальний" зарядний пристрій для Li-ion акумуляторів, що дозволяє заряджати акумулятор швидко і безпечно. Зарядний пристрій повністю сумісний з оригінальним. З особливостей зарядного пристрою можна відзначити компактний і оригінальний дизайн і універсальність, підходить для більшості акумуляторів до фото і відеотехніки. Індикатор підключення до мережі і індикатор заряду показують статус заряду акумулятора, і захищає його від "перезаряду" і перепаду напруги в мережі. Працює від мережі 220В або від постійної напруги 12В.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга | 220 В |
| Вихідна напруга | 8.4V |
| Вихідний струм | 600mA |
| Сумісність з АКБ | Canon BP-807, BP-808, BP-809, BP-819, BP-820, BP-827, BP-828 |
- Ціна: 466 ₴



