-8%

Зарядний пристрій для фото PowerPlant Canon NB-11L (DV00DV2327) (v150113)
599 ₴
550 ₴
- Готово до відправки
- Код: 150113
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мережевий зарядний пристрій PowerPlant Canon NB-11L - "Інтелектуальний" зарядний пристрій для Li-ion акумуляторів, що дозволяє заряджати акумулятор швидко і безпечно. Зарядний пристрій повністю сумісний з оригінальним. З особливостей зарядного пристрою можна відзначити компактний і оригінальний дизайн і універсальність, підходить для більшості акумуляторів до фото та відеотехніки. Індикатор підключення до мережі і індикатор заряду показують статус заряду акумулятора, і захищає його від "перезаряда" і перепаду напруги в мережі. Працює від мережі 220В або від постійної напруги 12В.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга | 12В/220В |
| Вихідна напруга | 4,2 В |
| Вихідний струм | 600mA |
| Сумісність з АКБ | CANON NB-11L/NB-11LH |
Інформація для замовлення
- Ціна: 550 ₴



