
Фото-сумка Sumdex ImageMaster III (NOC-221BK) (y63176)
260 ₴
- Готово до відправки
- Код: 63176
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фото-сумка SUMDEX ImageMaster III (NOC-221)
Підходить для більшості міні-цифрових камер, MD/MP3-плееров або мобільних телефонів. Виготовлена з водовідштовхувального нейлону Jacquard.
Підходить для більшості міні-цифрових камер, MD/MP3-плееров або мобільних телефонів. Виготовлена з водовідштовхувального нейлону Jacquard.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sumdex |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Нейлон |
| Стан | Новий |
| Тип | Чохол |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Водостійкість | Да |
| Висота | 12,1 см |
| Висота основного відсіку | 10.5 см |
| Гарантійний термін | 0 |
| Глибина | 7.6 см |
| Глибина основного відсіку | 6 см |
| Додаткові відділення | для карт пам'яті |
| Количество отсеков | 1 |
| Кріплення на пояс | Да |
| Призначення | для компактних фотокамер |
| Спосіб закриття | липучка |
| Ширина | 5.1 см |
| Ширина основного відсіку | 3 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 260 ₴
