
Фото-сумка Sumdex DigiPod Camera (NUC-861WN) (a63173)
248 ₴
- Готово до відправки
- Код: 63173
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чехол из неопрена SUMDEX DigiPod Camera (NUC-861) позволяет вашему фотоаппарату чувствовать себя в безопасности и не бояться царапин. Неопрен обладает разнообразными качествами: ударопрочность, водонепроницаемость, износостойкость.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sumdex |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Неопрен |
| Стан | Новий |
| Тип | Чохол |
| Колір | Фіолетовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 10.2 см |
| Висота основного відсіку | 11.4 см |
| Гарантійний термін | 0 |
| Глибина | 7.6 см |
| Глибина основного відсіку | 8.9 см |
| Количество отсеков | 1 |
| Кріплення на пояс | Да |
| Призначення | для компактних фотокамер |
| Спосіб закриття | молния |
| Ширина | 1.3 см |
| Ширина основного відсіку | 1.9 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 248 ₴
