
Фото-сумка Sumdex Xposure II (POC-470BK) (d63111)
159 ₴
- Готово до відправки
- Код: 63111
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чохол Sumdex POC-470BK призначений для зберігання і перенесення супертонких сучасних моделей цифрових фото камер. Виготовлена з водовідштовхувального нейлону і поліестера. Неопренова прокладка для захисту компактних цифрових пристроїв. Передня кишеня для карт пам'яті і аксесуарів. Можливо носіння на плечі, на зап'ясті і на талії.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sumdex |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип | Чохол |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 11.8 см |
| Гарантійний термін | 0 |
| Глибина | 8 см |
| Кріплення на пояс | Да |
| Призначення | для компактних фотокамер |
| Спосіб закриття | липучка |
| Ширина | 2.9 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 159 ₴
