
Фото-сумка Sumdex NeoMetro (NBC-130BK) (g63071)
239 ₴
- Готово до відправки
- Код: 63071
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чохол SUMDEX NeoMetro (NBC-130BK) підходить для самих маленьких цифрових камер і APS, виготовлений з м'якого матеріалу (штучна замша). Внутрішня поверхня захищена пінообразним матеріалом високої щільності. Також є додаткова кишеня, в якій дуже зручно зберігати карти пам'яті і аксесуари. В комплекті SUMDEX NeoMetro (NBC-130BK) йде спеціальна кліпса для кріплення на поясному ремені і знімний ремінець для носіння на руці.
Дана лінійка випущена в різних колірних рішеннях, в тому числі з використанням яскравих насичених відтінків. А використання у кожної моделі спеціальної вставки зі спіненого полістиролу (РЕ) забезпечує максимальну безпеку для фото/відео камери. Всі вироби оснащені внутрішніми кишенями для карт пам'яті, що робить зберігання і доступ до них більш простим і зручним. Сумки зроблені в поєднанні двох матеріалів - замші та нейлону, що додає цим моделям оригінальності і надає їм ефект запам'ятовування. Замша оброблена спеціальним способом, тому володіє водовідштовхувальними властивостями, що не дозволить волозі потрапити всередину сумки і зіпсувати Ваш цифровий пристрій.
Дана лінійка випущена в різних колірних рішеннях, в тому числі з використанням яскравих насичених відтінків. А використання у кожної моделі спеціальної вставки зі спіненого полістиролу (РЕ) забезпечує максимальну безпеку для фото/відео камери. Всі вироби оснащені внутрішніми кишенями для карт пам'яті, що робить зберігання і доступ до них більш простим і зручним. Сумки зроблені в поєднанні двох матеріалів - замші та нейлону, що додає цим моделям оригінальності і надає їм ефект запам'ятовування. Замша оброблена спеціальним способом, тому володіє водовідштовхувальними властивостями, що не дозволить волозі потрапити всередину сумки і зіпсувати Ваш цифровий пристрій.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sumdex |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Чохол |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 11.4 см |
| Висота основного відсіку | 11.4 см |
| Гарантійний термін | 0 |
| Глибина | 8.9 см |
| Глибина основного відсіку | 8.7 см |
| Додаткові відділення | для карт пам'яті |
| Количество отсеков | 1 |
| Кріплення на пояс | Да |
| Матеріал | Штучна замша |
| Моделі камер | Fujifilm SX300 , Nikon SO2 , Olympus SH-25MR , Panasonic DMC-F5 , Panasonic DMC-SZ8 , Pentax Q10 , Pentax Q7 , Samsung ES95 , Sony DSC-WX220, Sony DSC-WX300 , Sony DSC-WX80 , Nikon SO1 |
| Призначення | для компактних фотокамер |
| Спосіб закриття | молния |
| Колір | Чорний, Сірий |
| Ширина | 3.2 см |
| Ширина основного відсіку | 3.2 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 239 ₴
